See PRO edition

See other templates

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

Od dnia: 01.12.2020 r Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie wznawia zajęcia terapeutyczne z uczestnikami w formie stacjonarnej, zachowując wszelkie środki ostrożności  i stosując się do wytycznych  i rekomendacji MZ i GIS-u dotyczących działalności placówek pobytu dziennego.

 

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

sds  Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie
  ul. Miszki Tatara 1, 23-460 Józefów
  tel/fax 84 6879 370

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

______________________________________________________________________________________

Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie powstał w 1998 roku. Był inicjowany przez lokalny samorząd. Początkowo miał swoją siedzibę w miejscowości: Prefabet Długi Kąt, potem - przez kilka lat na terenie wsi: Długi Kąt, aby ostatecznie znaleźć swoje miejsce w stolicy gminy, mieście Józefów.

Jesteśmy placówką wsparcia dziennego,  statutowo przeznaczoną dla 33 uczestników. Nasz Dom jest typu "A, B", co oznacza, że z zajęć mogą u nas korzystać osoby przewlekle chorujące psychicznie oraz upośledzone umysłowo.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30. Uczestnicy są dowożeni do placówki a po zakończeniu zajęć terapeutycznych odwożeni do domów. W ŚDS pracuje 4 instruktorów terapii zajęciowej, terapeuta,pielęgniarka, pracownik socjalny, psycholog, księgowa raz na kwartał przyjeżdża lekarz psychiatra.

Dokumenty:

1.  Postępowanie przy przyjęciu do ŚDS

2.  Informacja o zasadach funkcjonowania ŚDS

3.  Ramowy plan dnia

4.  Broszura o ŚDS w Józefowie

5.  Zarządzenie 1/2018 Dyrektora ŚDS

6.  Zarządzenie 2/2018 Dyrektora ŚDS 

 

powrot 

 Powrót na str. główną

 

Product Tour

Menu

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com