See PRO edition

See other templates

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

przerwa

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
korona

 

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce i na świecie Środowiskowy Dom Samopomocy w Józefowie zawiesił działalność do dnia 10.04.2020 r.
Uczestnicy zajęć są zabezpieczani w domach np. poprzez dostarczanie posiłków, opiekę medyczną i socjalną.Wszyscy pracownicy ŚDS pozostają w gotowości do pracy i są na bieżąco do dyspozycji uczestników zajęć.

Tracą znaczenie godziny pracy czy wolne weekendy. Ważnym pozostaje skuteczna pomoc udzielana w sposób bezpieczny, tak dla uczestników zajęć ŚDS jak i dla pracowników Domu. 

Informacje:
Choroba koronawirusowa (COVID-19) to choroba zakaźna spowodowana przez nowego wirusa, którego nie wykrywano dotąd u ludzi.
 sars
Wirus powoduje chorobę układu oddechowego podobną do grypy, z objawami takimi jak kaszel, gorączka, a w cięższych przypadkach – zapalenie płuc. Aby chronić się przed infekcją, należy często myć ręce i unikać dotykania twarzy.

SPOSÓB PRZENOSZENIA
Nowy koronawirus przenosi się głównie przez kontakt z zarażonymi osobami, które kichają lub kaszlą. Jest też przenoszony przez kropelki śliny i wydzielinę z nosa.
 
 Więcej informacji jednak w języku angielskim znajdziesz na who.int. Stronę można przetłumaczyć dzięki translatarowi online np. google translate https://translate.google.pl/?hl=pl 

 Koronawirus jest realnym i globalnym zagrożeniem. Nasze życie zmieniło się i tak naprawdę nikt nie wie, jak będzie wyglądało po wygaśnięciu pandemii. Pamiętajmy aby słuchać i stosować się do zaleceń służb, unikać wychodzenia z domu i kontaktowania się z innymi ludźmi. Myjmy ręce, dbajmy o higienę.

 

 

 

Menu

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com